Závody

Naše výsledky:

První atletické závody 2019 - Dobříšská 8čka:

- fotky a informace o závodu ZDE


Výsledky závodů 22.6. - Atletický Trojboj Dobříš zde:


Výstupy v projektu Atletika pro děti: Malí atleti ze 2. ZŠ Dobříš už zkoušejí naši druhou vypsanou disciplínu a to skok ....

více ZDE:


Jarní běh pro zdraví, Brdman adventure, sobota 13.4.2019

chlapci D: 2. místo - Panuška Vojtěch

chlapci B: 1. místo - Lederer Henrik, 2. místo - Zelenka Šimon, 3. místo - Svoboda Vojtěch

chlapci A: 1. místo - Stibor Vojtěch, 2. místo - Červenka Daniel, 3. místo - Bigoni Felix

dívky B: 3. místo - Nováková Denisa

dívky A: 3.místo - Zbíral Julie

chlapci mini: 1. místo - Ciboch Michal, 2. místo - Svoboda Mikuláš, 3. místo - Bigoni Elio

dívky mini: 1. místo - Míková Lucie

Atletický trojboj Benešov, neděle 14.4.2019

chlapci přípravka: 1. místo - Suchý David, 3. místo Bigoni Felix

chlapci mladší žáci: 1. místo - Zelenka Šimon

chlapci štafeta přípravka: 3. místo - Ciboch M., Bigoni F., Pešk J., Suchý D.

chlapci štafeta mladší žáci: 1. místo - Suchý D., Pešek J., Lederer H., Zelenka Š.


Plavecké závody:

Župní přebor v plavání v sobotu 26.1. byl velmi úspěšný, z 19 dobříšských závodníků jsme vybojovali 9 medailí!

Výsledky (atletika/plavání): Mach Matyáš 1. místo (předškoláci), Kajgr Viktor 3. místo, Kajgr Arturo 3. místo (mladší žáci I. a II.), Ciboch Michal 3.místo (muži)

____________________2018______________________


1. místo - Antonín Panuška, 2. místo - Menšík Matěj, 1. místo - Hemerlová Stela, 2. místo - Pešek Jakub, 3. místo - Svoboda Vojtěch, 1. místo - Špindlerová Nela. Všem účastníkům gratulujeme a poděkování patří i rodičům za podporu a pomoc při organizaci!

Fotky ZDE

Gratulujeme všem závodníkům k dosaženým výsledkům! Není důležité zda se jednalo o umístění na stupních vítězů, zlepšené osobní rekordy či o první zkušenosti se závody - důležitá je radost, nadšení a pocit, že jsme odevzdali maximum!

Jarní běh 2018 

Fotky zde
Výsledky zde 

Děkujeme všem atletům i rodičům za účast na závodě a doufáme, že jste si sobotní den užili naplno!

Náš oddíl vybojoval nespočet úžasných umístění, ovšem především nám jde o radost z pohybu a překonání sama sebe.

35..Přesně tolik se nás běhu zúčastnilo!


Umístění na stupních vítězů: 

Denisa Nováková 1.místo (Dívky B), Matěj Višek 2.místo (Chlapci A), Vít Kořinek 1.místo a 2.místo celkově!, Ondřej Panuška 2.místo, Vojtěch Svoboda 3.místo (všichni Chlapci B)

____________________2017___________________


Běh města Dobříše - naše úspěchy podle věk. kategorií

1. místo - Antonín Panuška, 2. místo - Menšík Matěj, 1. místo - Hemerlová Stela, 2. místo - Pešek Jakub, 3. místo - Svoboda Vojtěch, 1. místo - Špindlerová Nela. Všem účastníkům gratulujeme a poděkování patří i rodičům za podporu a pomoc při organizaci!

- výsledky ZDE


Atletické přebory ČOS - sobota 13.5., Příbram

2 x první místo, jedno třetí místo

čtyřboj - závodníci získávali body za sprint 60m, skok daleký, hod míčkem a běh na 400m

1. místo - Panuška Vojtěch (starší žáci)

1. místo - Obermajer Tomáš (mladší žáci)

3.místo - Suchý Daniel (mini žáci)

FOTKY ZE ZÁVODŮ ZDE

Děkujeme všem závodníkům a rodičům za účast na Jarním Běhu!

Navíc gratulujeme závodíkům, kterým se povedlo vybojovat medaile: 1. místo - Daniel Suchý (chlapci A ) 2.místo - Vojtěch Svoboda (chlapci A ) 3.místo - Jakub Pešek (chlapci A ), Matěj Šimek (chlapci C )FOTKY ZDE

Gratulujeme závodíkům, kterým se povedlo vybojovat medaile: 1. místo - Daniel Suchý (chlapci A ) 2.místo - Vojtěch Svoboda (chlapci A ) 3.místo - Jakub Pešek (chlapci A ), Matěj Šimek (chlapci C )

FOTKY ZDE: https://trenerdobris.rajce.idnes.cz/Jarni_beh_2017/