Přihláška do oddílu

Přihlášky ATLETIKA, PLAVÁNÍ, GYMNASTIKA a další odvětví SAD stahujte na https://www.sportovniakademiedobris.com/prihlaska-sad

Pro zaregistrování člena ve Sportovní akademii Dobříš z.s. a oddíle atletiky je nezbytné na přihlášce dát také souhlas se zpracování údajů. Jeden z důvodů je pojištění všech svěřenců. Děkujeme.

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Z toho důvodu je naše akademie SAD sdružena pod ČUS.

Přihláška a patřičné souhlasy, bez kterých nelze člena registrovat jsou ZDE:

- prosím odevzdejte všechny části souhlasů a přihlášku najednou - jedná se o dva dokumenty

-  dokumenty jsou ve dvou formátech .pdf a .docV momentě přijetí přihlášky a zaplacení členského příspěvku se stáváte členem Sportovní akademie Dobříš z.s. k příslušnému oddílu a můžete využívat nabídky všech aktivit naší akademie (akce, soustředění, sportovní kurzy) a její složek.

Příklad: pokud se budete chtít účastnit lyžařského, windsurfingového kurzu nebo jiné sportovní akce pořádané SAD, ale jiným oddílem. Nebude se dále platit členský příspěvek, pouze organizačně nezbytné náklady na sportovní akci, které budou součástí přihlášky na danou akci.